شرکت کیان ارتباط فردا (سهامی خاص) با هدف تولید گوشی تلفن همراه ، صادرات ، اخذ و اعطای نمایندگی‌های داخلی و خارجی و معاملاتی که به طور مستقیم با موضوع فعالیت شرکت مرتبط باشد در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسیده است.
این شرکت فعالیت خود را با برند لاوا آغاز نموده و با تولید چندین مدل از گوشیهای آن در داخل ایران در راستای کمک به اقتصاد داخلی کشور، جذب نیروی کار متخصص ایرانی و با هدف ایجاد محصولی با کیفیت با قیمت مناسب برای هموطنان فعالیت خود را آغاز نموده است .
اولین محصول تولید داخل کیان ارتباط فردا ، گوشی تلفن همراه هوشمند لاوا مدلIRIS 88 و مدل فیچر فون  spark i8 می باشد که از ابتدای اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در دسترس مشتریان قرار گرفت.

کیان ارتباط فردا در نظر دارد با گسترش تعداد محصولات خود در سطوح مختلف قیمتی و ایجاد تنوع در مدل ها  در مسیر رشد و شکوفایی خود به نیازهای همه هموطنان پاسخ گو باشد.

Lava International یکی از شرکت های پیشگام در تلفن همراه است که از سال ۲۰۰۹ در چین آغاز به کار نمود. این شرکت یک شرکت بین المللی است که بر طراحی، تحقیق و توسعه، تولید، بازاریابی و ارتقاء سخت افزار و نرم افزار گوشی های هوشمند تمرکز دارد.

Lava International یکی از زیرمجموعه های کمپانی Inone Technology می باشد که یک شرکت نوآور و سرمایه گذار بین المللی است و از طریق ادغام خرده فروشی با کسب کار تلفن های همراه هوشمند و سایر محصولات هوشمند باعث ارتقاء کیفیت زندگی و راحتی بیشتر برای مشتریان جهانی خود شده است .این کمپانی با ۲۵۰۰ نفر پرسنل در ۲۴ کشور دنیا محصولات خود را عرضه می دارد و به تازگی کمپانی HTC را خریداری کرده است .

تعداد محصولات ۲

بزوی با محصول سومان شما را سورپرایز می کنیم

تعداد نمایندگان ۱۰۰

نمایندگی فعال در تمامی شهرهای ایران

رضایت ۹۷%

طبق آخرین نظرسنجی صورت گرفته

723 Projects

We got the experience! Use it!

نقطه شروع

مرکز تماس خدمات ۸۴۰۳۰-۰۲۱ آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد و به عنوان یک نقطه شروع می تواند به صورت مستقل از زمان و مکان در گستره ای ملی از طریق سیستم های ارتباطی نظیر شبکه اینترنت ، تلفن و اپلیکیشن ‌خدمات اطلاعاتی مورد نیاز مشتریان را در اسرع وقت به انجام رساند .

کارشناسان واحد فروش از طریق ارتباط با شماره تماس های ۳۴۱۵ ۲۶۳۵-۰۲۱ و ۲۳۲۳-۰۲۱ و ۸۴۲۲۰-۰۲۱ (جهت ارتباط نمایندگان) ، و یا آدرس ایمیل info@kianmobile.com آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و هموطنان ارجمند می باشند.